Revita Chirurgia

Zabiegi:

Partnerzy:

Powiększanie penisa

Wiele opcji ale nie wszystkie dobre

Czy sposoby powiększania męskiego członka w ogóle przynoszą jakiś skutek? To chciałoby wiedzieć wielu mężczyzn jednak sygnały na internetowych forach są sprzeczne. Właściwie nikt nie może nam zagwarantować efektów a oferty obiecujące rezultaty nie z tej ziemi można brać bardziej z przymrużeniem oka. Niestety ale temat jest trudny ponieważ do typowo medycznych metod dochodzą także sposoby bardziej „domowe”, które rozpowszechniane są przez wątpliwej jakości portale. To wszystko doprowadza do dezorientacji w tym temacie i powoduje niezrozumienie tematu.

Co zatem powinno być brane pod uwagę przez mężczyznę, który zastanawia się nad takimi opcjami? Przede wszystkim powinno zacząć się od wizyty u urologa, który określi rodzaj zaburzenia i dokładnie wytłumaczy wszystkie możliwości jakie zostają do wykorzystania. Przy tym należy zauważyć, że lekarz nie będzie wspominał o różnych „dziwnych” kuracjach o których można wyczytać w niepewnych źródłach. Lekarz opiera się na wiedzy medycznej a nie niesprawdzonych metodach jakich ostatnio pełno.

Z tego względu najskuteczniejszą metodą jeśli chodzi o powiększanie penisa nadal pozostaje interwencja chirurgiczna, która jednak nie jest pozbawiona wad. Jak każdy zabieg wiąże się ona z ryzykiem powikłań. Poza tym okres dochodzenia do pewnej sprawności może trochę potrwać. Ostatnim minusem takiego zabiegu jest jego cena. Na taką interwencję nie mogą sobie zatem pozwolić wszyscy co oznacza konieczność skorzystania z innych, mniej skutecznych metod.