Revita Chirurgia

Zabiegi:

Partnerzy:

Esperal - wszywki alkoholowe

Coraz bardziej powszechnym problemem pośród społeczeństwa jest uzależnienie od alkoholu. Często jest to spowodowane nieustanną gonitwą, zbyt małą ilością wolnego czasu czy nadmiernym stresem. Teraźniejszy styl życia może być groźny dla każdego i często spożywamy alkohol czy inne używki. Na jakiś czas przestajemy myśleć o problemach, relaksujemy się oraz mamy możliwość odpocząć. Okazjonalne picie nie okazuje się już problemem, ma swój początek gdy staje się to częstą sytuacją przez dłuższy przedział czasu.


Kłopot z uzależnieniem często nie jest dostrzegalny przez nas osobiście. Uważamy iż nie mamy wcale problemu i spożywanie alkoholu nasze ciągle jest w normie i potrafimy nad nim panować. Każdy potrzebuje przyjaciół i dobrze aby każdy takiego posiadał. Będą oni potrafili zauważyć nasze problemy i w porę zacząć działać. Nawet kiedy nie będą w stanie przekonać nas samych, zgłoszą nas do centrum kuracji uzależnień. W takich miejscach osiągalne jest wiele sposobów, które mają za zadanie nawrócenie uzależnionych.


Esperal – jest lekiem, który może wesprzeć decyzje o zniwelowaniu problemu alkoholizmu, a także powrót do normalnego stanu. Funkcjonuje on na wzór straszaka, zabraniającego nam sięgnąć znowu po używki. Esperal Wrocław posiada w składzie organiczny związek chemiczny, jakim jest disulfiram. Jego skuteczność opiera się na czynnym zaburzaniu metabolizmu alkoholu u pacjenta i zapobieganiu działaniom niekorzystnym substancjom, zatruwającym, organizm.


Wszywki alkoholowe dokonywane są w wielu gabinetach specjalnie do tego przystosowanych - w tym w Revita. Nasi specjaliści medycyny mają odpowiednie doświadczenie i w fachowy sposób przeprowadzają zabieg. Dzięki temu kuracja przebiega prawidłowo i w niedługim czasie umożliwia wyleczenie się z choroby. Wszyscy, którzy pragną poddać się takiemu zabiegowi mają zagwarantowaną pełną dyskrecję.